Inspirace a vybrané články pro Vás

Jste tu poprvé? Začněte tady.

Děkuji, že jste navštívili mé stránky. Ráda Vás tu vidím a doufám, že tu naleznete vše, co hledáte, a že si odnesete i kousek inspirace.
 

Jmenuji se Inga a k politice mě přivedla dlouhá cesta. Hned se Vám přiznám, že nejsem političkou na plný úvazek, jsem především matka, živím se vlastním podnikáním a do politiky jsem šla, abych něco změnila k lepšímu. Moje vize je lepší politika pro každého. Píšu blog o současném dění, ekonomické situaci, ale také dalších tématech, které mě dlouhodobě zajímají.

V poslední době se kromě politiky věnuji projektu Laskavost – mezi lidmi most a společně s několika dalšími spřízněnými dušemi pořádáme v rámci spolku Spolu tady a teď aktivity na podporu mezigeneračního soužití a oživení kultury v Praze 22.
 
Budu ráda, když se mnou budete v každodenním kontaktu. Připojte se k fanouškům mé stránky na Facebooku, kde s Vámi budu ráda sdílet aktuální informace, postřehy a vyměňovat si názory v diskusích. Najdete mě také na Twitteru nebo Instagramu. Nově dělám i videa, která najdete na mém Youtube kanále.
 
  

Kniha Ekochvilky – nápady pro šťastný život v souladu s přírodou

Chcete něco změnit, být prospěšní, pomoci zlepšit životní prostředí, ale nevíte jak na to? V této mé nejnovější knížce najdete tipy a nápady, jak můžete pozitivně měnit věci kolem sebe, aniž byste se museli pouštět do obrovských projektů. Knížka Ekochvilky – nápady pro šťastný život v souladu s přírodou obsahuje celou řadu možností z různých oblastí života od fungování domácnosti, přes udržitelnou módu až po lepší klima ve městech.
 
E-book je k dispozici zcela zdarma a můžete si jej stáhnout přímo z mých stránek.
 

Kniha První kroky v krizové situaci

V době koronavirové krize jsem pro Vás napsala knihu První korky v krizové situaci. Cílem této praktické brožurky je poskytnout informace o tom, jak se zachovat v prvních okamžicích, když udeří krize. Na stránkách této publikace naleznete také přehled toho nejdůležitějšího, co musíte mít doma, abyste krizi bez větších potíží přestáli. Věřím, že Vám, tato publikace přinese více klidu a jistoty, že jste připraveni.

E-book je k dispozici zcela zdarma a můžete si jej stáhnout přímo z mých stránek.

 

Vybrané články o mém vztahu k politice a KDU-ČSL

Pokud jste tu noví, doporučuji, abyste se začetli do následujících článků, které považuji za důležité, neboť charakterizují mou vizi, vztah k politice a KDU-ČSL, a které mohou posloužit jako začátek naší vzájemné diskuse o politice:
 
 
 
 
 
 

Téma ženy ve společnosti a v politice je mi blízké a také o něm píšu

Možná jste si všimli, že se ve svých článcích poměrně často věnuji ženám, a to v různých souvislostech. Ženy v politice, ale zejména ženy v oslabeném postavení, jako jsou například matky samoživitelky. Snažím se hledat řešení četných problémů, které jim staví do života jejich situace, ale též naše společnost nebo opomenutí ze strany politiků. Vybírám čtyři články k tomuto tématu k zamyšlení:
 
 
 
 
 
 

Životní prostředí je konzervativní téma a považuji jej za zásadní

Protože je mým velkým tématem životní prostředí, vybírám pro Vás dva důležité články, kde se dozvíte, jak o tomto tématu přemýšlím:
 
 
 
Článků na toto téma mám však celou řadu na svém blogu.  Vedle toho pravidelně každou středu zveřejňuji na své stránce na Facebooku seriál EKOCHVILKA, kde Vám přináším tipy, jak můžete svůj život udělat šetrnější a vstřícnější k životnímu prostředí i k sobě samému.
 
 

Slovem a obrazem

 
 

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.