Témata

Ženy v politice

Více žen v politice je pro mě cesta, jak udělat politiku lepší. Chci otevírat ženám dveře do politiky. Chci je podporovat na jejich cestě za svým posláním. Nejsem příznivkyní kvót, ale věřím, že lze udělat mnohé, aby se prosadily ženy s opravdovým talentem. To platí samozřejmě nejen pro ženy. Jde hlavně o to, aby byly dobře a spravedlivě nastavené podmínky. Rozhodně má smysl hledat i způsoby, jak ženy motivovat a inspirovat, aby se pokusily aktivně něco změnit.

Více o tématu

Životní prostředí a ekologie

Vždy mi byla blízká environmentální témata. Považuji za důležité, aby se zodpovědný přístup k životnímu prostředí stal přirozenou součástí života každého z nás. Vedle velkých ekologických otázek se proto zabývám i běžnými každodenními činnostmi a hledám způsoby, jak se i v rámci nich chovat zeleněji. Zvláštní pozornost pak věnuji cirkulární ekonomice.

Více o tématu

COVID-19

COVID-19 – informace o virovém onemocnění, příručka pro zvládání krizové situace, doporučení a návrhy z mého působení pro vás.
 

Další důležitá témata

Více informací o mých aktivitách v dalších oblastech, zejména z oboru sociálních věcí (senioři, matky samoživitelky, rodinná politika), otázkách národnostních menšin, ale i kulturně vzdělávací-činnosti a o dění v Praze, kde zejména působím.
 
 
 

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.