Spořilovské setkání se seniory na vlně laskavosti

¨

Naše stavění mostů v rámci projektu LASKAVOST – MEZI LIDMI MOST pokračuje dál. 

Tentokrát jsme s kolegyní Vierou Kučerovou ze spolku Bonafide zavítaly za seniory na Spořilov.

17. září jsme se sešli ve skupince, kterou tvořili Češi, Slováci a Ukrajinci. 
Bylo to moc příjemné posezení, jehož součástí byl košt vín z různých zemí, ukázka národních, resp. krajových krojů, a samozřejmě spousta povídání a výměna zkušeností mezi příslušníky různých, přesto však vzájemně velmi blízkých, národnostních skupin.

Musím říct, že mě na setkání velmi okouzlil pan Vladimír, kterému je 92 let. Je stále velmi aktivní, čilý, dvakrát týdně hraje tenis, a srší optimismem. Je fajn v těchto časech potkat takového člověka!

Pokud se chcete dozvědět více o projektu LASKAVOST – MEZI LIDMI MOST, podívejte se na speciální stránku na mém webu. Pokud byste chtěli uspořádat podobné setkání se seniory např. v domově pro seniory, neváhejte mě kontaktovat na mail inga@petrycka.cz a domluvíme se na podrobnostech.

Také mohu prozradit, že se můžete těšit na 12. listopadu, kdy se v rámci projektu koná konference o národnostních menšinách a tento den také vyvrcholí celý projekt slavnostním galavečerem. Na něm se představí hudební a taneční soubory různých národnostních menšin a budou k vidění zajímavá výtvarná díla.

Další podrobnosti představíme už brzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.