Pitkovické náramkování se vydařilo (+ fotogalerie)

¨

Sobotní akce pro děti i dospělé v Pitkovickém parku se vydařila. Věřím, že si toto společné Pitkovické náramkování, jak jsme akci nazvali, užili dospělí i děti.

Během pohodového odpoledne jsme s dětmi vyráběli náramky laskavosti, které jsou symbolickým vyjádřením laskavosti mezi lidmi. Náramky odkazují také k barevnosti našich životů a též ve věcné rovině i k zastoupení různých národnostních menšin v naší zemi.

Součástí odpoledne byly i vědomostní kvízy pro děti, hry a opékání špekáčků.

Sobotní akce probíhala na podporu projektu Laskavost – mezi lidmi most. Projekt vyvrcholí v listopadu kulturním programem v Domě národnostních menšin v Praze, který představí hudební, taneční a divadelní soubory různých národnostních menšin na území našeho hlavního města. Pro návštěvníky akce budou připravené dílničky a workshopy. Projekt vyvrcholí slavnostním galavečerem v Národním muzeu. Další podrobnosti brzy zveřejníme. Zatím se můžete těšit :-).

Inga Petryčka, autorka a kooridnátorka projektu Laskavost – mezi lidmi most

Více fotografií si můžete prohlédnout v této galerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.