Pitkovické náramkování pro děti i dospělé

¨

Vážení přátelé,

ráda bych vás všechny pozvala dne 12. září do Pitkovic. Společně s kolegyněmi z projektu Laskavost – mezi lidmi most pořádáme akci pro děti i dospělé na podporu tohoto projektu a samozřejmě také na podporu vzájemné laskavosti :-).

O co se přesně jedná?

Projekt Laskavost – mezi lidmi most podporuje společné aktivity příslušníků národnostních menšin v Praze s cílem představit jejich zvyky a tradice širokému publiku. Projekt vyvrcholí listopadovou konferencí a galavečerem, který pro vás pilně připravujeme. (Více informací o projektu.)

A proč byste měli dorazit 12. září do Pitkovic?

Právě tady, v Pitkovickém parku, se 12. září 2020 v době od 13 hodin uskuteční rodinné odpoledne, které jsme pracovně nazvali Pitkovické náramkování pro děti i dospělé.

Program akce

  • Hry pro děti
  • Pletení náramků laskavosti
  • Opékání buřtů

Co jsou náramky laskavosti?

Náramek laskavosti si může na Pitkovickém náramkování vyrobit každý z návštěvníků zdarma. Vše potřebné budeme mít připravené na místě.

Náramek laskavosti je symbolickým vyjádřením vzájemné laskavosti. Jeho nositel tak dává najevo, že je pro něho osobně laskavost důležitá.

Za nás jsou náramky laskavosti současně pozvánkou na samotnou listopadovou akci, která bude vyvrcholením celého projektu Laskavost – mezi lidmi most. Tuto akci můžete navštívit přesně o dva měsíce později, tedy 12. listopadu 2020.

Přijďte, všichni jste srdečně zváni.

Těším se na viděnou v sobotu 12.9. v Pitkovickém parku!

Inga

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.