OTÁZKY NA TĚLO #3: Koho podporuje ve volbách do Sněmovny moje domovská organizace KDU-ČSL na Praze 1?

¨

Proč nemám nominaci své domovské organizace na Praze 1?

KDU-ČSL na Praze 1 se staví k volbám do Sněmovny zodpovědně. Jelikož působíme doslova v samotném srdci Prahy, KDU-ČSL na Praze 1 nebude dávat oficiální nominaci ani podporu žádnému z kandidátů. Jde o to, že podpora jednoho by mohla být vykládána jako odmítnutí kandidatury někoho jiného.

Jelikož se volby do Sněmovny týkají celé naší země a jednotlivé volební obvody kopírují kraje (resp. Prahu jako celek), má smysl ucházet se o nominaci na půdoryse celé Prahy, nikoli jen jedné oblastní buňky.

Konkrétně to znamená projít primárními volbami a přesvědčit volitele, tedy delegáty volebního sjezdu, aby vybraného kandidáta či kandidáty podpořili a svým hlasem je delegovali na kandidátní listinu naší trojkoalice.

Rozhodující slovo bude mít volební sjezd, který se v Praze koná 26. ledna 2021.

———-

Tento příspěvek vznikl jako součást mé kampaně k nominačnímu sjezdu pro volby do Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky v roce 2021. Smyslem je představit mé názory a postoje pro kandidaturu ve volbách v rámci koaliční kandidátky SPOLU (KDU-ČSL, ODS a TOP 09), ale také odpovědět na otázky týkající se mě samotné. Všechny příspěvky k mé kandidatuře najdete na speciální webové adrese www.ingapetrycka.cz/nominace2021. Děkuji za vaši podporu.

#lepsipolitika #volby2021 #spolu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEWSLETTER

Buďte v obraze!

Přihlašte si můj newsletter a já vám budu posílat to nejzajímavější z mého webu, aby vám už nic neuniklo. Stačí zadat e-mailovou adresu a stisknout tlačítko.